Haber Detayı
03 Nisan 2019 - Çarşamba 12:47 Bu haber 778 kez okundu
 
BÜYÜKŞEHİRDEKİ MÜDÜRLER GÖZÜNÜ KARALAR’A ÇEVİRDİ!
 
 
Gündem Haberi


Adana’da Millet ittifakı adayı CHP’li Zeydan Karalar’ın 31 Mart seçimlerini kazanmasının ardından gözler Büyükşehir Belediyesi’ndeki birimlere çevrildi. Başkanlığı Hüseyin Sözlü’den devralacak Karalar’ın ASKİ ile belediyenin iştiraki olan Adana İmar İnşaat A.Ş., Altınkoza A.Ş., Beldetaş A.Ş., Ulaşım A.Ş., ÇUFAŞ’ta nasıl bir tasarruf yapacağı konuşuluyor. Bu arada, bazı birimlerde, Hüseyin Sözlü’nün göreve getirdiği müdürler istifa etti, odalarını topladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün danışmanları olarak Fikret Doğan, Mahmut Tülek, Ahmet Erdoğan, Emine Karakeçeli ile Ahmet Özlü görev yapıyordu. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nı Hayati Uyar, Teftiş Kurulu Şube Müdürlüğü’nü ise Deniz Poyraz yapıyordu. Diğer birimlerde ise şu isimler bulunuyor: İç Denetim Birim Başkanlığı – Erkan Artan, Mehmet İnan, Mustafa Baysal, Emel Barış, Ahmet Çil, Mehmet Okşaş,  I.Hukuk Müşavirliği – Erhan Sivlim, Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü – Mehmet Kahraman, Hukuk Müşavirliği – Pelin Haseki, Nevin Eşelioğlu Sezgili, Hatice Ercan, Özel Kalem Müdürlüğü – Mehmet Ali Halaman, Genel Sekreter – Şaban Acar, Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı – Kaşif Barut, Encümen Şube Müdürlüğü – Figen Dur, Meclis Şube Müdürlüğü – İbrahim Tokuç, Yazı İşleri ve Genel Evrak Şube Müdürlüğü – Esra Sarı, Satınalma ve İhale Daire Başkanlığı – Oğuz Öznay, İhale Şube Müdürlüğü – Bahadır Kuman,  Maliyet Tespit Şube Müdürlüğü – Fehmi Korkmaz Satınalma Şube Müdürlüğü – Sefa Avan, Çevre ve Denetim Şube Müdürlüğü- O. İbrahim Davutluoğlu, Denizcilik ve İç Su Hizmetler Şube Müdürlüğü – Serhan Tumlukolçu, Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü – Selami Oğuzhan, Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü – O. İbrahim Davutluoğlu, Mali Hizmetler Daire Başkanlığı – Aliye Aslankaçıran, Gelir Şube Müdürlüğü –Bahadır Özdemir  Gider Şube Müdürlüğü – Mehmet Ali Cop, İcra ve Takip İşl. Şube Müdürlüğü – Ahmet Yıldıray Şimşek, İç Kontrol Şube Müdürlüğü – Enver Kayalı, İlan ve Reklam Şube Müdürlüğü – Menderes Kala, Kredi ve Katılım Payları Şube Müdürlüğü – Hasan Emuce, Program Bütçe Tarife Şube Müdürlüğü – Mesut Çetiner, Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü – Zekiye Eskiyörük, Fen İşleri Daire Başkanlığı – İşbaraalp Aslan, Altyapı Koordinasyon Şube Müdürlüğü – İşbaraalp Aslan, Asfalt Üretim Şube Müdürlüğü –  Uğur Eken, Yapım Onarım ve Proje Şube Müdürlüğü – Mehmet Boran, Yol Şube Müdürlüğü –  Mehmet Uslu, Mezarlıklar Daire Başkanlığı – Recai Çakar, Bakım ve Defin Hizmetler Şube Müdürlüğü – Celal Uluç, Cenaze Nakil ve Yardım Şube Müdürlüğü – Bekir Durukan, Mezarlıklar İnşaat İşleri Şube Müdürlüğü – Mahmut Oğuzhan Aldırmaz, Genel Sekreter Yardımcısı – Rahmi Pekar, İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı – Oktay Karakuş, Harita Şube Müdürlüğü – Turgut Dilbaz, İmar Planlama Şube Müdürlüğü – Mediha Didem Öğütçü, İmar Uygulama Şube Müdürlüğü – Nesrin Akdoğan Demir, Mevzuat Aykırı Yapılar Şube Müdürlüğü – Uğur Bolat, İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı – Haluk Boran, Adana Halk Ekmek ve Unlu Mamüller İşletme Müdürlüğü – Suat Utku, Hal Şube Müdürlüğü – Atila Deveci, İştirakler Şube Müdürlüğü – Zeynep Yaşar Şahin, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı – Enver Çavuş, Arşiv Şube Müdürlüğü – Adnan Demirağ, İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü – Turgut Öztürk, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü – Mağfer Yıldırım, Zabıta Daire Başkanlığı – Bayram Kadir Tüylü, Zabıta Denetim Şube Müdürlüğü –Berat Tarku, Zabıta Destek Şube Müdürlüğü – Mahmut Şeker, Zabıta Eğitim ve Planlama Şube Müdürlüğü – Kürşat Sedefoğlu, Zabıta Trafik Şube Müdürlüğü – Mitat Çıtırık, Zabıta Bölgeler Şube Müdürlüğü – Mehmet Ulaş Aktan, Park Bahçeler Daire Başkanlığı – İbrahim Serçe, Enerji ve Aydınlatma Şube Müdürlüğü – Arman Aydoğan, Fide ve Fidanlıklar Şube Müdürlüğü – Serkan Keleş, İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü – Hüseyin Güçüm, Peyzaj Planlama ve Proje Şube Müdürlüğü – Ümmügülsüm Aslan, Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı – Murat Yaren, Hasar Tespit Şube Müdürlüğü – Mükremin Bakır, Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü – Kadir Kocatürk, Makine İkmal ve İşletme Şube Müdürlüğü –  Kerem Bozdoğan, Genel Sekreter Yardımcısı – Halil Avşar, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı – Murat İsmail Metin, İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Hasan Aydoğan, Maaş Tahakkuk Şube Müdürlüğü – Ali Bülbül, Personel Şube Müdürlüğü – Fatih Yıldız, Yüklenici İşlemleri Şube Müdürlüğü – Adem Yavuz Kıreker, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı – Mükremin Duygun, Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Sistemleri Şube Müdürlüğü – Abdullah Acahan, Kent Bilgi Sistemi Şube Müdürlüğü – Abdullah Yavuz, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı – Fatih Karayandı, Aile ve Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Selma Duygun, İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü – Mehmet Özsöyler, Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Şube Müdürlüğü – Volkan Göç, Gündüz Bakım Evleri Şube Müdürlüğü –Gökçen Akkaş, Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü –Fatih Gülnar, Göç ve Göçmen İşleri Şube Müdürlüğü –Sait Altıparmak, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı – Mete Şahin, Konservatuvar Şube Müdürlüğü – Yusuf Delikoca, Tiyatro Şube Müdürlüğü – İsmail Dikilitaş, Evlendirme Şube Müdürlüğü – Tayfun Çiftçi, Kültür Şube Müdürlüğü – Yusuf Delikoca, Kültür Varlıkları ve Turizm Şube Müdürlüğü – Hamit Arıkaner, Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı – Halil Hızlısoy, Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü – Şerife Arslanoğlu, Basın Yayın Şube Müdürlüğü – Aydın Göçer, Gençlik Merkezleri ve Meslek Edindirme Şube Müdürlüğü – Ahmet Küncü, Gençlik ve Spor Destek Şube Müdürlüğü – Ömer Demirel, Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Kadir Gül, Ulaşım Daire Başkanlığı – Dr. Murat Kütükçü, Otogar ve Otopark Şube Müdürlüğü – Nihat Aksay, Raylı Sistem Şube Müdürlüğü – Meftune Gerçeker, Otobüs Şube Müdürlüğü – Ramazan Bulut, Ticari Araç İşlem Şube Müdürlüğü – Haydar Çankaya, Trafik ve Sinyalizasyon Şube Müdürlüğü – Önder Alpagot, Ulaşım Destek Şube Müdürlüğü – Ramazan Bulut, Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürlüğü – Mustafa Dağ, Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü –  Cihan Çınar, Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü – Çağrı Ün, Genel Sekreter Yardımcısı – Sinan Gül, Projeler Daire Başkanlığı – Suphi Civelek, Afet ve Risk Yönetimi Şube Müdürlüğü – Gülcan Keskin, Kentsel Projeler Şube Müdürlüğü – Güney Çabuk, Kent Estetiği ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı – Özlem Kulak, Etüd Proje ve Kentsel Tasarım Şube Müdürlüğü – Mehmet Çulcu, Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Şube Müdürlüğü – Mehmet Bozdoğan,Koruma Uyg. ve Den.(KUDEB) Şube Müdürlüğü – Şahin Kıl, Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı – Savaş Aktaş,Emlak ve İstimlak Şube Müdürlüğü – Ramazan Akyol, Kira ve Tahsis Şube Müdürlüğü – Eyüp Eğe, İtfaiye Daire Başkanlığı – Fahri Durukan, İtfaiye Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü – Tarık Öncel, İtfaiye Destek ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Mustafa Canpolat, İtfaiye Ruhsat ve Önleme Şube Müdürlüğü – Ömer Akbaş, İtfaiye Yangın Şube Müdürlüğü – Yıldırım Bilici, Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı –  Teoman Yılmaz, Ceyhan İlçe Şube Müdürlüğü –  Erol Bilen, Karataş İlçe Şube Müdürlüğü –  Burhan Onuk, Pozantı İlçe Şube Müdürlüğü –  Fatih Muhammet Yılmaz, Kozan İlçe Şube Müdürlüğü –  Mehmet Sağlam, Saimbeyli İlçe Şube Müdürlüğü –Metin Mete, Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü – Bilal Güven, Tarım ve Hayvancılık Hizmetler Daire Başkanlığı – Memili Güven, Hayvan Pazarları ve Mezbahane Şube Müdürlüğü – Ahmet Bayram, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü – Ali Yakan, Tarımsal Hizmetler Şube Müdürlüğü – Zehra Durak.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: BÜYÜKŞEHİRDEKİ, MÜDÜRLER, , GÖZÜNÜ, KARALAR’A, ÇEVİRDİ!,
Haber Videosu
Yorumlar
BSK
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Medipol Başakşehir
35
0
2
5
10
17
2
Galatasaray
32
0
4
5
9
18
3
Yeni Malatyaspor
32
0
4
5
9
18
4
Galatasaray
32
0
4
5
9
18
5
Yeni Malatyaspor
32
0
4
5
9
18
6
Beşiktaş
29
0
5
5
8
18
7
Trabzonspor
29
0
4
5
8
17
8
Kasımpaşa
29
0
6
2
9
17
9
Beşiktaş
29
0
5
5
8
18
10
Kasımpaşa
29
0
6
2
9
17
11
Trabzonspor
29
0
4
5
8
17
12
Atiker Konyaspor
28
0
4
7
7
18
13
Atiker Konyaspor
28
0
4
7
7
18
14
Antalyaspor
28
0
6
4
8
18
15
Antalyaspor
28
0
6
4
8
18
16
Sivasspor
24
0
5
6
6
17
17
Sivasspor
24
0
5
6
6
17
18
Göztepe
22
0
10
1
7
18
19
Göztepe
22
0
10
1
7
18
20
Bursaspor
21
0
4
9
4
17
21
Bursaspor
21
0
4
9
4
17
22
MKE Ankaragücü
20
0
10
2
6
18
23
Kayserispor
20
0
8
5
5
18
24
MKE Ankaragücü
20
0
10
2
6
18
25
Kayserispor
20
0
8
5
5
18
26
Alanyaspor
18
0
9
3
5
17
27
Alanyaspor
18
0
9
3
5
17
28
Akhisarspor
17
0
9
5
4
18
29
Akhisarspor
17
0
9
5
4
18
30
Fenerbahçe
16
0
7
7
3
17
31
BB Erzurumspor
16
0
8
7
3
18
32
BB Erzurumspor
16
0
8
7
3
18
33
Fenerbahçe
16
0
7
7
3
17
34
Çaykur Rizespor
12
0
7
9
1
17
35
Çaykur Rizespor
12
0
7
9
1
17
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı